הפרעות אכילה מסוג אנורקסיה

אנורקסיה מהי

הפרעות אכילה מסוג אנורקסיה מתבטאות בכך שבני אדם מסרבים להישאר סביב המשקל הרצוי להם, משקל גוף האדם הסובל מהפרעות אכילה מסוג אנורקסיה יהיה קטן לפחות בכחמישה עשר אחוזים ממשקל גוף האדם הרצוי, אם לא היה סובל מהפרעות אכילה, זאת בהתאם לנתונים האישיים שלו, מין, גיל, גובה, ישנם מצבים בקרב הפרעות אכילה – אנורקסיה בהם בני אדם מגיעים למשקל נמוך בהרבה מחמישה עשר אחוזים!

בני אדם שסובלים מהפרעות אכילה – אנורקסיה הם לרוב בני אדם שזכו מעצמם או מהסביבה שלהם להערכה שגויה בנושא המשקל שלהם או הצורה בה הגוף שלהם צריך להיות. אנשים שסובלים מהפרעות אכילה – אנורקסיה יביטו בגוף שלהם מבעד למראה ולא יראו כמה הם כחושים אלא יחשבו כי ככה צריך להיות וזאת הדרך להיות מושכים ונאהבים ואפילו יחשבו שהם שמנים. אנשים הסובלים מהפרעות אכילה – אנורקסיה יקפידו באופן דקדקני על משטר דיאטתי חריף ותמיד יחששו מהסיכוי להשמין. אישה הסובלת מהפרעות אכילה – אנורקסיה תבחין גם במחזור לא סדיר ואף העלמות המחזור לאט לאט, במידה והבחנת באי הופעת מחזור במשך תשעים יום, גשי מיד אל גורם מקצועי על מנת שיוכל לעזור לך להתמודד עם הפרעות אכילה – אנורקסיה.

על פי מחקרים שבוצעו בארצות הברית, נראה כי תשעים אחוז מכלל בני האדם הסובלים מהפרעות אכילה – אנורקסיה, הן נשים.אצל רוב הנשים במפתחות הפרעות אכילה – אנורקסיה, ניתן לראות ניצנים של הפרעות אכילה בין גיל שתיים עשרה שנים לבין גיל עשרים וחמש שנים. ישנם מצבים בהם הפרעות אכילה – אנורקסיה לא תסתמן כהפרעות אכילה – אנורקסיה אלא כאנורקסיה התחלתית ללא התפתחות של הפרעות אכילה – אנורקסיה ממשית.

בין חמישה אחוזים לעשרים אחוזים מכלל הסובלים מהפרעות אכילה – אנורקסיה ימותו בסופו של דבר בשל הרעבה עצמית או נזקים רפואיים ופיזיים שיגרמו לעצמם עקב הפרעות אכילה – אנורקסיה.

הפרעות אכילה – אנורקסיה נחשבת לאחת מהפרעות אכילה השכיחות והחמורות.