הפרעות אכילה – סימני אזהרה, פרק 3

בפרק הקודם עסקנו באותן סימני אזהרה הקשורים להפרעות אכילה מסוג אנורקסיה. בפרק זה נעסוק בסימני אזהרה הקשורים להפרעות אכילה מסוג בולימיה.

סמני אזהרה להפרעות אכילה מסוג בולימיה:

ילדים ובני נוער הסובלים מהפרעות אכילה מסוג בולימיה יהיו בעל פחד תמידי של עליה במשקל גופם. הסובלים מהפרעות אכילה מסוג בולימיה אף פעם לא יתרצו ממראה הגוף שלהם, מהמשקל שלו, מהצורה שלו או מכל דבר שקשור אליו. אנשים המפתחים הפרעות אכילה מסוג בולימיה תמיד ימציאו תירוץ על מנת לגשת לשירותים בסיום האוכל. החולים בהפרעות אכילה מסוג בולימיה יאכלו רק מזונות רזים מלבד בבולמוסים שאחריהם הם בכל מקרה הולכים לבצע את פעולת הטיהור (הקאות כחלק מהפרעות אכילה מסוג בולימיה או נטילת משלשלים על בסיס קבוע). הסובלים מהפרעות אכילה מסוג בולימיה יינטלו בצורה יום יומית חומרים הגורמים לשלשול או השתנה מוגברת. בני נוער המפתחים הפרעות אכילה מסוג בולימיה יבלו אם מרבית הזמן הפנוי שלהם בפעילות ספורטיבית או בחיפוש דרכים אחר שריפת קלוריות כמו כן הוא ימנעו ממפגשים חברתיים (בדומה לסובלים מהפרעות אכילה מסוג אנורקסיה) בייחוד אלה העוסקים באוכל.

אם אחד מסימני האזהרה, המעידים על הפרעות אכילה מסוג בולימיה, נראה לכם מוכר ואתם חוששים כי ילדכם סובל מהפרעות אכילה מסוג בולימיה, התקשרו למשרדה של יעל פינצ'וק פסיכותרפיסטית מומחית להפרעות אכילה ולהשמנה בקרב ילדים ובני נוער וקבלו סיוע מקצועי עוד היום לטיפול בהפרעות אכילה.

פורסם בקטגוריה סימני אזהרה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.