צורת המחלה של הפרעות אכילה מסוג בולימיה

על מנת לאבחן האם אדן מסוים סובל מ תופעת הפרעות אכילה מסוג בולימיה נדרש להגיע לגורם רפואי המתאים לכך. לאחר האבחון הראשוני נדרש גם לבדוק את צורת המחלה של הפרעות אכילה מסוג בולימיה. מה זה אומר? הפרעות אכילה מסוג בולימיה עשויות להופיע בכמה צורות, הדומה בין הצורות השונות הוא בולמוסי האכילה התכופים. בולמוסי האכילה של הפרעות אכילה מסוג בולימיה לא באים למלא חלל חסר בבטן או להשביע רעב אדיר, ברוב המקרים בולמוסי אכילה אלה הם הפיתרון של החולה לתחושות דיכאוניות, מתיחות, אי שביעות רצון מהגוף שרואים במראה או חוסר ביטחון כללי. במהלך בולמוסי האכילה, החולה מרגיש שהוא מאבד שליטה והוא מעמיס על הגוף שלו כמות אדירה של אוכל עקב הפרעות אכילה מסוג בולימיה. הבולמוסים, שלא ניתנים לעצירה כמובן, מאפשרת לסובל מ הפרעות אכילה מסוג בולימיה להרגיש נינוח ובשליטה לרגעים ספורים, לאחר הנינוחות והשליטה באופן שכיח עבור אנשים הסובלים מ הפרעות אכילה מסוג בולימיה מגיעה תחושה של שנאה עצמית שמובילה את החולה לתגובה שכביכול מתקנת את הסיטואציה שהוא יצר באמצעות הבולמוס, התגובה היא כמובן טיהור הגוף על ידי הקאות או שריפה של קלוריות.

הצורות השונות של הפרעות אכילה מסוג בולימיה:

הפרעות אכילה מסוג בולימיה הטיפוס המטהר– טיהור הגוף באמצעות הקאות או לחלופין על ידי נטילת תרופות משלשלות או חומרי השתנת יתר או חוקן באופן שכיח.

הפרעות אכילה מסוג בולימיה הטיפוס הלא מטהר – טיהור הגוף על ידי שריפת קלוריות בצורה חריגה ובאופן כפייתי, כמו כן שילוב של צום באופן שכיח.

פורסם בקטגוריה הפרעות אכילה מסוג בולימיה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.