הפרעות אכילה בקרב ילדים ובני נוער חלק ג'

סממנים ראשוניים להפרעות אכילה בקרב ילדים ובני נוער, המשך:

  1. בחורות וגם בחורים שכל הזמן מתעסקים באוכל או מפתחים הרגלים חריגים הקשורים לאוכל, או אפילו מדברים מוזר על כל נושא האוכל עשויים לפתח הפרעות אכילה כאלה ואחרות.
  2. סוגיות נוספות המעידות על הפרעות אכילה שונות (הפרעות אכילה מסוג אכילת יתר, הפרעות אכילה מסוג אנורקסיה הפרעות אכילה מסוג בולימיה) הן ביגוד חריג, התלוננות על קור תמידית גם כלא קר, שימוש בחומרים הגורמים לשלשול, חוסר הערכה עצמית או אהבה עצמית ושביעות ממראה הגוף גם כאשר אותה בחורה או אותו בחור נראית טוב מאוד, הקאות, פעילות ספורטיבית חריגה, ציונים גבוהים במיוחד (במידה והדבר לא היה כך קודם).

באם אחד או יותר מהתסמינים שמנינו עד כה מוכרים לכם, יכול מאוד להיות שילדכם מפתח הפרעות אכילה שונות, פנו עוד היום אל יעל פינצ'וק, פסיכותרפיסטית מומחית להפרעות אכילה ולהשמנה, מטפלת בנוער עם הפרעות אכילה שונות. אל תחכו או תשתהו עם הפניה, כל יום יכול להיות קריטי כאשר מדובר על הפרעות אכילה.

יעל פינצ'וק פסיכותרפיסטית מומחית להפרעות אכילה ולהשמנה תסייע לילדכם לצאת מהמצב אליו הוא נקלע ותעזור לו לנצח את אותן הפרעות אכילה ארורות. מהלך הטיפולים כנגד הפרעות אכילה כאלה ואחרות ילוו על ידי פסיכותרפיסטית בעלת מומחיות בתחום של הפרעות אכילה, דיאטנית שגם היא בעלת מומחיות בתחום של הפרעות אכילה ובמקרה הצורך יצטרף אל הטיפולים גם פסיכיאטר ויעניק לאותו נער או לאותה נערה גם ליווי תרופתי. נוסף על אלה על מנת להצליח לגבור על הפרעות אכילה שונות מומלץ לטפל גם בסביבה המשפחתית ולהדריך את ההורים.

פורסם בקטגוריה הפרעות אכילה יעל פינצ'וק. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.